Žinutė į laikraštį arba ,,Šeimos gegužinė“

Netradicinis ugdymas

   Mokydamiesi kurti žinutę į laikraštį, 5a klasės mokiniai (mokyt. E. Stankevičienė) pabandė pritaikyti savo žinias, aprašydami bendrą tėvų ir vaikų ekskursiją į Jovariškes. Štai kelios ištraukos iš  jų kūrybinių darbų:

"Gegužės 15 dieną su klase ir tėveliais išvažiavome į Jovariškes. Mus pasitikusi šeimininkė aprodė visas pramogas: didžiulį batutą, sūpynes, pneumatinius šautuvus, lankus, stadioną ir laukiantį mus arkliuką, kuriuo visi norintys galėjo pajodinėti."

Konrad

"Sodyboje buvo labai linksma. Mes jodinėjome ant arklio, supomės karusele, leidomės lynu. Berniukai žaidė futbolą, o tėveliai krepšinį."

Katrina

"Prisidūkę būriavomės prie vaišių stalo. Mamytės pasirūpino skaniais sumuštiniais, sausainiais, vaisiais ir saldainiais."

Darijus

"Vėliau tėveliai iškepė gardžias dešreles. Buvo labai skanu."

Karina

"Nors buvo labai vėjuotas ir šaltas oras, niekas nenorėjo skirstytis. Aš ilgai prisiminsiu šią kelionę."

Katrina

"Visų nuotaika buvo puiki, apetitas taip pat!"

Dan