Žiemą vaikai žaidžia

Netradicinis ugdymas

Žiemą vaikai ypač noriai žaidžia ir aktyviai leidžia laiką.Gruodžio mėnesį 2a, 2b ir 2c klasių mokiniai dalyvavo pramogų parko „X- Planet“ eglučių puošimo konkurse. Vaikai žaidė su Kalėdų Seneliu ir Snieguole, džiaugėsi dovanėlėmis, išdykavo atrakcione „X-Play”.

3a klasės mokiniai organizavo ekskursiją į Lietuvos nacionalinį operos ir baleto teatrą, juos sužavėjo baletas „Pelenė“. 2a ir 3b klasių mokiniai lankėsi  Rusų dramos teatre. Jie žiūrėjo linksmą spektaklį ,,Musytė Zvimbuolytė“

2c klasės mokiniai aplankė kalėdinę eglutę Lenkų kultūros namuose, o kitą dieną nuvyko į Rusų dramos teatrą.

4b klasės mokiniai žiūrėjo kine filmą „Alvinas ir burundukai“.

5j klasės mokiniai dalyvavo centro „Vilniaus Viltis“ organizuotame projekte, žiūrėjo animacinį filmuką „Rio“, dalyvavo Vilniaus Gerosios Vilties vidurinės mokyklos vienpusių atvirukų parodoje „Kalėdos Lietuvoje“.