XXIV edycja konkursu „Najlepsza szkoła – najlepszy nauczyciel 2018“

Aktualia Osiągnięcia

Już od 24 lat na Litwie odbywa się konkurs „Najlepsza szkoła – najlepszy nauczyciel“, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Nauczycieli Szkół Polskich na Litwie "Macierz Szkolna". W dniu 28 listopada w Domu Kultury Polskiej w Wilnie zostali uhonorowani zwycięzcy.

Jesteśmy dumni, że progimnazjum im. Jana Pawła II zostało wyróżnione jako najlepsza szkoła podstawowa, a nasi pedagodzy pani Jolanta Kordecka  oraz Janina Orszewska nagrodzone jako najlepsze nauczycielki wśród szkół podstawowych. 

Michał Dworczyk wręczył ośmiu nauczycielom szkół polskich na Litwie medale Komisji Edukacji Narodowej, przyznane przez minister edukacji narodowej RP Annę Zalewską. Medal otrzymała pani Elwira Lepiłowa. Brawo!

Fot. Joanna Bożerodska

Więcej informacji pod adresem:  http://zw.lt/wilno-wilenszczyzna/najlepsza-szkola-najlepszy-nauczyciel-final-konkursu-w-dkp/