XVI Jano Stypulos Polonijos žaidynės

XVI-osiose J. Stypulos Polonijos mokyklinio jaunimo žaidynėse Lomžoje dalyvavo apie 700 sporto mėgėjų iš Lietuvos, Estijos, Ukrainos, Baltarusijos bei pačios Lenkijos. Šis renginys jaunajai kartai jau ne pirmus metus tampa puikia proga išbandyti savo jėgas įvairiose varžybose, susipažinti su bendraamžiais iš kitų šalių ir puikiai praleisti dalį vasaros atostogų. Žaidynes kasmet organizuoja draugija „Wspólnota Polska“.

Kelionė į Lomžą mūsų progimnazijos atstovams neprailgo. Mokiniai turėjo ekskursiją į netoli Augustavo esančią Studzieničną. Ši gyvenvietė garsėja Dievo Motinos sanktuariumu bei įvairias ligas gydančiais šaltiniais. 1999 metais čia lankėsi popiežius Jonas Paulius II.

Dalyvaudami žaidynėse Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazijos jaunieji sportininkai pasiekė gerų rezultatų.

Lengvoji atletika

Mergaičių komanda užėmė III vietą ir buvo apdovanota bronzos taure. Komandinis taškų skaičius – 41.

Geriausi rezultatai:

• Milena Šeleg (60 m bėgimas) – I vieta;
  • Dominika Vinogrocka (šuolis į tolį) – III vieta;
  • Paulina Balobanova (300 m bėgimas) – III vieta.

Berniukų komanda užėmė IV vietą. Komandinis taškų skaičius – 20.

Geriausi rezultatai:

• Lukaš Brasiun (60 m bėgimas) – IV vieta;
  • Edvard Sadovski (60 m bėgimas) – VII vieta;
  • Robert Jablonski (šuolis į tolį) – IV vieta;
  • Robert Jablonski (300 m bėgimas) – V vieta;
  • Sebastian Konecki (300 m bėgimas) – VII vieta.

50 m plaukimas laisvuoju stiliumi

Gabrielia Geglyte

Sebastian Konecki

Futbolas

Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazijos ir Jono Pauliaus II gimnazijos mokinių futbolo komanda iškovojo II vietą.

Didžiuojamės mūsų mokinių pasiekimais ir linkime tolimesnės sportinės sėkmės!

Kūno kultūros mokytojai Karolina Kitkovska ir Viktor Filipovič