VILNIAUS JONO PAULIAUS II PROGIMNAZIJA

5-8 KLASIŲ MOKINIŲ NAMŲ DARBŲ RUOŠIMO  KONSULTACINIS CENTRAS

2016-2017 mokslo metų I pusmetis

 Dalykas

PIRMADIENIS

ANTRADIENIS

TREČIADIENIS

KETVIRTADIENIS

PENKTADIENIS

 

Mokytojas

Kab

Laikas

Mokytojas

Kab

Laikas

Mokytojas

Kab

Laikas

Mokytojas

Kab

Laikas

Mokytojas

Kab

Laikas

Tikyba, etika

 

 

 

 

 

 

A. Bielska

P7

13.45-14.30

 

 

 

 

 

 

Lenkų k.

I. Šostak

 

14.35-15.20

S. Narunec

226

13.45-14-30

 

 

 

A.Griškevičienė

229

14.35-15.20

 

 

 

 

 

 

S. Stankevič

129

13.45-14-30

 

 

 

B. Ustjanovska

226

15.15.-16.00

 

 

 

 

 

 

L. Tomaševič

214

14.35-15.20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lietuvių k.

I. Jakštienė

240

14.35-15.20

J. Blaževič

211

13.45-14-30

E. Gerulaitienė

230

14.35-15.20

 

 

 

 

 

 

N. Januševičienė

231

13.45-14-30

G. Vaitiekėnienė

202

14.00-14.45

J. Steiblienė

235

13.45-14-30

 

 

 

 

 

 

L.Mažeikienė

247

14.35-15.20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

L. Noskienė

236

14.00-14.45

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

E. Stankevičienė

228

13.50-14-35

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anglų k.

 

 

 

I. Tačickaja

244

14.35-15.20

 

 

 

K. Balionienė

242

14.35-15.20

N. Rusecka

243

14.35-15.20

 

 

 

M.Vasilevska

232

14.35-15.05

 

 

 

T. Chvatova

205

14.35-15.20

M.Vasilevska

232

14.35-15.05

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I. Sinkevič

226

14.00-14.35

 

 

 

Rusų k.

 

 

 

A. Morozova

213

14.35-15.20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Matematika

L. Kurdeko

125

14.35-15.20

 

 

 

A. Macutkevič-Aleinikova

237

14.35-15.20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Z. Rynkėvič

128

14.35-15.20

 

 

 

 

 

 

Informatika

 

 

 

 

 

 

 

 

 

G. Baslyk

249

14.35-15.20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V. Borsak

130

14.35-15.20

 

 

 

 

 

 

Gamtos mokslai:

gamta, geografija, biologija, fizika, chemija

 

 

 

 

 

 

A. Juodis

232

14.35-15.20

A.Griškevičienė

229

14.35-15.20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

K. Kordecka

232

13.45-14.30

J. Skilond

246

14.35-15.20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A. Truchanovič

237

14.35-15.20

I. Šuškevič

234

14.35-15.20

 

 

 

Istorija

B. Jurevič

203

12.45-13.30

 

 

 

 

 

 

B. Antonenko

203

14.35-15.20

 

 

 

Menai:

muzika, dailė, technologijos

 

 

 

 

 

 

J. Krušinskaitė

246

14.35-15.20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I. Mikonis

P7

14.35-15.20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V. Borsak

130

14.35-15.20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I. Pomarnacka

P7

15.20-16.05

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

F. Zaciško

P6

14.35-15.20

 

 

 

 

 

 

Kūno kultūra

K. Kitkovska

Sp.s

14.35-15.20

 

 

 

 

 

 

S. Pekarskienė

Sp.s

14.35-15.20

S. Baliukevič

Sp.s

14.35-15.20

 

http://1.bp.blogspot.com/-LLf1KpSHvkY/TdUfpjs1MwI/AAAAAAAACCw/_1nX6SXelJA/s1600/School_Clip_Art_151.jpg