Velykiniai mokinių darbai

Naujienos Parodos

Kiekvieną pavasarį mūsų progimnazijos mokiniai atsakingai ruošiasi Velykų šventei.

Technologijų pamokose 5d klasės mokiniai darė velykinius vainikus iš namuose surinktų buitinių atliekų. Jie tapo puikia valgyklos stalų bei mokytojo kambaryje esančio stalo dekoracija.

6 klasių mokiniai kūrė šventinius atvirukus ir puošė juos siuvinėjimo kryželiu technika.

Integruotose tikybos ir technologijų pamokose septintokai siuvo Velykų krepšelius ir puošė juos vilnos vėlimo technika.

5-7 klasių mokiniai iš faneros sukūrė įvairias su Velykomis susijusias dekoracijas.

Mokinių darbelių parodos džiugino progimnazijos bendruomenę Didžiosios savaitės metu.

Kurti ir įgyvendinti idėją mokiniams padėjo technologijų mokytojai I. Mikonis, K. Jankovska, F. Zaciško ir tikybos mokytoja A. Bielska.