Vasario 16-osios šventė „Lietuva – tai mano žydintis sodas“

Vasario 13-ąją progimnazijos mokiniai nepaprastais, pačiais gražiausiais žiedais sveikino Lietuvą.
„Lietuvą matau kaip didžiulį žydintį sodą…“ – prabilo renginio vedėjos Eva ir Beata. Tai svarbiausia, ką norėjo išsakyti savo širdimis šventės dalyviai. Baltaisiais „Naktelės žiedais“ pakerėjo mažosios šokėjos, nuoširdžia „Nupiešiu Lietuvą“ daina jaudino 5f klasės choras bei liaudies dainą atlikę aštuntokai. Ir eilės, kuriomis buvo sodinamas puošnus žiedais ir jaukus vaikiškos sielos sodas: čia augu aš, vaikštinėja abu mano tėvai, čia, paukščių giesmėje, ataidi protėvių balsai. Pirmokė Aurelija šiltai ištarė visiems  savus žodžius: „Tam pasauly – iš tiesų  kaip gerai, kad aš esu!“
Šventę vainikavo mokyklos choro atliekama daina „Mūsų dienos kaip šventė“ ir aštuntokų šokis su trijų – geltonos, žalios, raudonos –  spalvų juostomis. Pabaigos akimirka sukėlė pasigėrėjimo ovacijas –  šokėjų rankose kaip vėjyje plazdėjo vėliava.
Mano gražusis sode, mūsų Lietuva… Tu tokia nedidelė, o kiek draugų ir artimų širdžių telpa tavyje…

Kartu su mokiniais šventę kūrė mokytojos: J. Blaževič, E. Gerulaitienė, N.  Januševičienė, L. Mažeikienė, J. Steiblienė,  A. Šilanskienė, K. Kitkovska,  A. Rogėlevič,  A. Judycka, J. Krušinskaitė.