Užsienio kalbų savaitė

Anglų kalbos Naujienos

Rugsėjo 28 – spalio 2 dienomis mūsų progimnazijoje vyko "Užsienio kalbų savaitė". Anglų ir rusų kalbų mokytojos organizavo mokinių darbų parodas, vedė temines pamokas bei konkursus.

Tarp 8 klasių mokinių vyko "Alias" turnyras. Nugalėtoja tapo 8b klasės komanda, į kurios sudėtį įėjo Lorena Jaskelevič, Tomek Višnevski, Dominik Grundel ir Albert Kušlevič. Laureatai gavo diplomus bei dovanas. Kitos komandos pasidalijo 2-ąja vieta.

Visą savaitę mokyklos koridoriuose buvo iškabinta paroda "Say It in Different Languages" ("Pasakyk tai skirtingomis kalbomis"). Užsienio kalbų mokytojos – Karina Balionienė, Irena Tačickaja, Nadežda Rusecka ir Anna Morozova – šiais metais pasiūlė mokiniams temą "Mūsų klasė ir mokyklinės priemonės". Mokiniai turėjo sužinoti daikto pavadinimą nurodyta kalba, o patį daiktą nupiešti. Ši paroda sukėlė didelį susidomėjimą!

Jau tradiciniu tapo žaidimas-konkursas "Round Trip of Britain and Ireland". "Keliaudami" po Didžiąją Britaniją ir Airiją, šeštokai turėjo progą išbandyti savo jėgas, mindami mįsles ir atsakinėdami į klausimus apie  Britanijos kultūrą, geografiją bei kalbą. Šiais metais 1-os vietos nugalėtoja tapo 6c klasės komanda, kurios sudėtyje buvo Agnė Skubilovaitė, Justina Mordas, Monika Kološevska ir Daniel Mackevičius. 2-os vietos nugalėtojais tapo 6a klasės komandos mokiniaiEmilija Serebriakova, Daniel Miliuškevič, Konrad Jarmalkovič ir Sebastian Konecki. 3-os vietos nugalėtojais tapo 6e klasės komandos mokiniai – Kamilia Manuzova, Agneška Višnevska, Tomek Antonevič ir Daniel Edman.

Sveikiname ir linkime sėkmės kituose konkursuose!