Uczniowie 2a klasy już oswoili się ze sceną!

Aktualia Osiągnięcia

4 grudnia uczniowie 2a klasy (wych. Jadwiga Stankiewicz) wzięli udział w miejskim festiwalu-konkursie inscenizacji poezji i prozy "Cudowny świat dzieciństwa" w Progimnazjum im. S. Kowalewskajos. Celem festiwalu-konkursu było rozwijanie inwencji twórczej uczniów, rozwijanie wrażliwości muzycznej, umiejętności zaplanowania ruchu w przestrzeni oraz wdrażanie do swobodnej interpretacji wiersza.

Na konkursie uczniowie przedstawili inscenizację wiersza J. Brzechwy "Żaba", za którą otrzymali dyplom-podziękowanie, słodycze oraz dyplom-nagrodę: za najbardziej zgraną współpracę na scenie. Gratulujemy im z całego serca!

Uczniowie 2a klasy wraz z wychowawczynią składają serdeczne podziękowania rodzicom uczniów, za pomoc w przygotowaniu strojów i rekwizytów (szczególnie p. Renacie Strachowieckiej i p. Krystynie Piórko) oraz pomoc z dojazdem na konkurs (p. S.Czupak, p. J. i T.Dziatłowskim, p. A.Dulko, p. R.Głuchowskiej, p. L.Subotowicz, p. E.Sieriakowej).