Trispalvis draugystės simbolis

Naujienos

Artėjant Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai lietuvių kalbos mokytojos Č.Bražinskienė, E.Stankevičienė ir D.Bagdonienė integravo lietuvių kalbos mokymąsi su daile. Joms talkino 4a ir 4c klasių vadovės J.Stankevič ir T.Moisevič. Ketvirtokai, pažiūrėję video medžiagą, prisiminė valstybės simbolių reikšmes bei aptarė svarbius istorinius įvykius. Po trumpos diskusijos "Kaip galima prasmingai pasipuošti Lietuvos šimtmečio proga?" mokinių laukė nelengvas iššūkis. Gavę siūlų simbolizuojančių Trispalvę, ketvirtokai turėjo nupinti apyrankę. Klausydamiesi lietuviškų dainų mažieji tautodailininkai kibo į darbą. Mūsų šauniems mokiniams tai nebuvo sunku. Kai kurie nupynė apyrankes ne tik sau, bet ir mamai, tėčiui, broliui, sesei. Pasipuošę trispalviu draugystės simboliu mokiniai įsiamžino nuotraukose, kad ilgai prisimintų vieną gražiausių praeities ir ateities akimirkų – Lietuvos šimtmetį!