Tėvai skaito vaikams

Naujienos Netradicinis ugdymas

Keliaudami po pasakų šalį, vaikai susitinka su Raudonkepuraite ir baisiu vilku, Pelene, Coliuke, Batuotu katinu bei Jonuku ir Grytute. Specialiosios klasės mokiniai kartu su tėvais ir auklėtoja tokią kelionę pradėjo Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre, žiūrėdami baletą "Pelenė". Savo nuotykius jie pratęsė, kartu su tėvais prisijungdami prie projekto "Visa Lietuva skaito vaikams".

Jau lapkričio 3 dieną į pamoką atvyko Krzysio tėvelis Marek Bielak, kuris vaikams perskaitė pasaką "Batuotas katinas", o po to kartu pažaidė žaidimą "Katės ir pelės".

Po dviejų dienų Marcino mama Ivona Ostrovska sudomino mokinius, skaitydama knygelę "Franklin mokosi važinėti dviračiu". Daug džiaugsmo sukėlė filmukas tuo pačiu pavadinimu.

Penktadienį atvykusi Krystyna Mackevič skaitė pasaką "Miegančioji gražuolė". Pamokoje buvo ir kitų svečių.  Tai 3b klasės mokiniai, kurie įdėmiai išklausė Dareko mamą, o po to įtraukė visus į bendrą žaidimą.

Savaitę trunkantį nuotykį vainikavo apsilankymas bibliotekoje bei plakato "Pasakų šalyje" gaminimas.

no images were found

Raginame visus tėvus ugdyti savo atžalas, skaitant jiems knygeles balsu. Tai yra ne tik prasmingai praleistas laikas kartu, bet ir nepamainoma investicija į savo atžalos ateitį.