Televizija iš arti

Naujienos

Maigydami vakare TV nuotolinio valdymo pulto mygtukus, žiūrėdami mėgstamas laidas arba filmus, retas susimąstome apie svarbų žmonijos išradimą – televiziją. Kas lemia, kad ekrane atsiranda vienas kitą keičiantys vaizdai? Kaip vyksta tiesioginė transliacija? Kokių profesijų žmonės rūpinasi, kad vakarais džiaugtumėmės spalvotais filmukais arba pirmi sužinotume apie svarbiausius įvykius?

Norėdami atsakyti į šiuos ir kitus klausimus 8a klasės mokiniai, lydimi lietuvių kalbos mokytojų E. Stankevičienės ir E. Gerulaitienės, nuvyko į LNK studiją. Išklausę pasakojimo apie kanalo istoriją, mokiniai lankėsi montažinėje ir studijoje, kur vyko muzikinės laidos filmavimas. Ekskursijos dalyviai džiaugėsi, kad pasisekė sutikti ir žvaigždžių. Aštuntokai bendravo su garso režisieriais, filmų įgarsintojais ir kitais televizijoje dirbančių žmonių profesijų atstovais.