Technologijos darbų parodos

Nuo Velykų 5, 6, 7 ir 8 klasių mokiniai džiugina mūsų progimnazijos bendruomenę savo spalvingais rankdarbiais. Laukdami Velykų šventės 5-7 klasių mokiniai kūrė darbelius iš faneros. Tuo tarpu aštuntokai sukūrė rankdarbius simegrafijos technika, naudodami vinis bei siūlus. Šeštokai kūrė knygų skirtukus ir puošė juos siuvinėjimo kryželiu, o aštuntokai – simegrafijos technika. Daug šiltų jausmų sukėlė pagalvėlių adatoms bei dekoratyvinių pagalvių paroda, kurią parengė 5 klasių mokiniai. Septintokai pradžiugino visus margais drugeliais ir dailiais iš vilnos bei veltinio pagamintais dovanų maišeliais. Įgyvendinti idėjas mokiniams padėjo technologijų mokytojai – K. Jankovska, I. Mikonis bei F. Zaciško.