Teatralizuota užklasinio skaitymo pamoka bibliotekoje

Naujienos

     Dažniausiai mokiniai užsuka į biblioteką pasiskolinti knygą arba pasinaudoti internetu. Ne visi žino, kad tai vieta, kur galima kurti, bendrauti, dalintis žiniomis arba tiesiog praleisti laiką kartu.  Šių metų spalis buvo paskelbtas Tarptautiniu bibliotekų mėnesiu. Tad 5c ir 5d klasių mokiniai (mokyt. E. Stankevičienė), perskaitę pasirinktas lietuviškas  knygas, susibūrė bibliotekoje, kad jas pristatytų klasės draugams. Penktokėliai įsikūnijo į pagrindinių veikėjų vaidmenis. Atsinešė rekvizitų, susijusių su perskaityta knyga, persirengė, kad susitapatintų su kūrinių herojais ir vaidindami papasakojo labiausiai patikusias ištraukas. Šį kartą pristatymus vertino ne tik mokytoja, bet ir klasiokai su šauniomis mūsų progimnazijos bibliotekininkėmis Ana Žabelovič ir Regina Snežko. Užklasinio skaitymo pamoka virto tikra švente. Savo nuotykius pasakojo "Mažasis princas", "Anė iš Žaliastogių", "Nippė", "arklys Dominykas" ir kiti veikėjai. 5c klasės mokinys Robert Žarnovski, pasekęs pasaką apie Joniuką ir Gretutę, pavaišino visus mamos keptais saldžiais grybukais ir meduoliais. Bibliotekininkės padėkojo penktokėliams už apsilankymą ir šaunius vaidinimus. Ponios Regina Snežko ir Ana Žabelovič džiaugėsi, kad mokiniai noriai skaito knygas.