Tarptautinis konkursas „Su matematika per pasaulį“

Naujienos

Balandžio 12 dieną Vilniaus Simono Konarskio vidurinėje mokykloje vyko matematikos konkursas, kurį organizavo mokytojų draugija "Wspólnota Polska", Varmijos – Mozūrijos universiteto Olštyne Matematikos ir informatikos fakultetas, Armijos Krajovos pagrindinė mokykla Nr. 1 Ostrudoje.

Jau trečią kartą vykusiame tarptautiniame konkurse dalyvavo 10-13 metų mokiniai iš 29 Varmijos – Mozūrijos regiono mokyklų, taip pat iš Lietuvoje, Ukrainoje bei Baltarusijoje esančių lenkiškų mokyklų. Mūsų progimnazija gali pasigirti didžiausiu dalyvių skaičiumi – jai atstovavo net 37 mokiniai.

Konkurso rezultatų teks kantriai palaukti, kadangi visi darbai buvo išsiųsti į Olštyno universitetą patikrinimui. Geriausi matematikai gaus pakvietimą į poilsinę jaunųjų matematikų stovyklą Ostrudoje.

Sveikiname visus dalyvavusius ir linkime kuo aukštesnių rezultatų!