Tarptautinės bėgimo varžybos

Naujienos

Gegužės 2 dieną Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazijos 3-8 klasių mokiniai dalyvavo „Tarptautinėse bėgimo varžybose Nemenčinės miesto gatvėmis", skirtose Gegužės 3-osios Konstitucijos dienai paminėti. K. Parčevskio gimnazijos stadione susitiko sportininkai iš Vilniaus, Paberžės, Barskūnų, Sudervės, Šumsko, Mickūnų, Bezdonių, Sužionių, Pagirių, Rudaminos.

Estafečių rezultatai:

I vieta  – Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazijos mokinių komanda (Kornelija Kitkovska 7c, Kamila Lovmecka 7b, Patrycja Iliukevič 7b, Evelina Ragucka 8b, Jan Stupak 8c, Eryk Makevič 7a, Patryk Jurevič 7d, Emil Andruškevič 8d).

 

Individualaus 300 m bėgimo rezultatai:

II vieta – Aneta Lovmecka 3b (gim. 2008 m. ir jaunesni)

II vieta Marcin Šilobrit 3b (gim. 2008 m. ir jaunesni)

Mergaičių, gimusių 2005-2006 m., 600 m bėgimo rezultatai:

II vieta Evelina Ragucka 8b

III vieta – Augustė Chlevinskaitė 7b

Berniukų, gimusių 2003-2004 m., 1000 m bėgimo rezultatai:

II vieta – Emil Andruškevič

Sveikiname laimėtojus ir linkime sėkmės kitose varžybose!

Kūno kultūros mokytojai Karolina Kitkovska, Stanislav Baliukevič