Szanowni nauczyciele i uczniowie!!!

Aktualia

Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji organizowanej przez organizację „Drąsinkime ateitį”oraz asocjację „EPA”. Akcja polega na gromadzeniu zużytego sprzętu elektronicznego i elementów galwanicznych (baterii). Zebrane przedmioty zostaną bezpiecznie i ekologicznie przetransportowane i przetworzone przez pracowników „EPA”.

Najaktywniejsze szkoły, biorące udział w tym projekcie, zostaną wyróżnione dyplomami, zaś najbardziej „Zielona” szkoła zdobędzie nagrodę ufundowaną przez organizatorów. Nagroda zostanie wręczona 13 maja podczas święta „Ostatni Dzwonek 2011” w Wilnie.

Serdecznie prosimy pracowników szkoły, uczniów, rodziców o przynoszenie niepotrzebnego sprzętu elektrycznego i zużytych baterii oraz składanie tych przedmiotów w wyznaczonym miejscu na dziedzińcu szkolnym.

Nie bądźmy obojętni na problemy ekologiczne, bierzmy udział w akcji, zachęcajmy bliskich, znajomych.

Samorząd uczniowski.