ŚWIĄTECZNE PRZEDSTAWIENIE

23 grudnia w naszej szkole odbyło się przedstawienie wigilijne dla nauczycieli, pracowników szkoły oraz przedstawicieli komitetów rodzicielskich. W związku ze zbliżającym się świętem Bożego Narodzenia, grupa teatralna „Kraina wyobraźni” oraz chór „Olalajki“, na podstawie przepięknej i wzruszającej baśni J. H. Andersena „Dziewczynka z zapałkami”, zaprezentowały uwspółcześnioną wersję historii opowiadającej o losie biednej dziewczynki, samotnej w otaczającym świecie, pełnym ludzi zajętych własnymi sprawami i problemami. Ta baśń przypomniała o biednych i głodnych dzieciach, o których nie pamiętano nawet w Dniu Narodzin Zbawiciela.

Uczniowie przedstawili historię narodzenia Pana Jezusa. Młodzi aktorzy doskonale wcielili się w swoje role i wiernie odtworzyli wydarzenia związane z przyjściem Jezusa na świat.

Po części artystycznej wszyscy zgromadzeni tego dnia w szkole dzielili się opłatkiem i składali sobie świąteczne i noworoczne życzenia.