Švęskime šimtmetį!

Naujienos Šventės

Praėjusiais metais visa Lietuva pradėjo stropiai ruoštis išskirtinei datai – Lietuvos šimtmečiui. Žmonės buvo raginami paminėti tėvynės gimtadienį su džiugia nuotaika, dalintis originaliomis idėjomis, organizuoti įvairius koncertus, parodas, susitikimus ir kitus renginius.

Mūsų progimnazijos mokiniai taipogi aktyviai ruošėsi iškilmingai šventei. Mokyklos koridoriuose sumirgėjo trispalviai mokinių kūrybiniai darbai, buvo vykdomi integruoti projektai, edukaciniai užsiėmimai.

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 100-ųjų metinių išvakarėse 8a klasės mokiniai (mokyt. E.Gerulaitienė ir E.Stankevičienė, A.Rogėlevič, G.Baslyk), choras „Nastolatki“ (mokyt. A.Judycka), šokėjų grupė Grūdelis (mokyt. B. Ustjanovska) pakvietė progimnazijos bendruomenę į šventinį minėjimą „100 žodžių Lietuvai“, kurio metu buvo prisiminti svarbūs istoriniai įvykiai, Lietuvos pasiekimai. Mokiniai papasakojo, kodėl jie didžiuojasi savo gimtine. Jautrios eilės, skambios dainos, nuotaikingi šokiai skleidė salėje šventinę nuotaiką.