Švęskime laisvę!

Paskutinis žiemos mėnuo padovanojo mūsų tautai  ryškiausią šventę  – Lietuvos nepriklausomybės dieną, kurią  mūsų šalies prezidentė Dalia Grybauskaitė ragina piliečius švęsti išradingai!
     Vadovaujami lietuvių kalbos mokytojų E. Gerulaitienės ir E. Stankevičienės bei muzikos mokytojos R. Ledichovos ir šokių būrelio vadovės B. Ustjanovskos  8c klasės mokiniai pakvietė mokyklos bendruomenę į nuotaikingą Vasario 16 – osios minėjimą. Norėdami priminti, kad laisvė – aukščiausia vertybė, aštuntokai pristatė teatralizuotą literatūrinę kompoziciją V. Krėvės padavimo ,,Daina apie Arą“ motyvais. Šio kūrinio dėka mokiniams pavyko atskleisti laisvės viziją ir paskatinti  žavėtis ja.
     Antrojoje koncerto dalyje mokiniai akcentavo, jog tai, ką turime šiandien, yra sukurta įvairių kartų. Tad turime didžiuotis savo šalies pasiekimais įvairiose srityse. Minint saugomus Lietuvos objektus, nepamirštos ir šįmet minimos bei į UNESCO sukakčių sąrašą įtrauktos literatūros pradininko K. Donelaičio 300 gimimo metinės. Mokytojai, deklamavę ,,Metų“ ištraukas, sulaukė daugiausia ovacijų.

Už nuoširdžią pagalbą organizuojant šventę dėkojame 8 c klasės mokinių mamytėms M. Tomaševič bei M. Šostak ir informatikos mokytojams G. Baslyk ir V. Borsakui!