Šventiniai atvirukai ir sveikinimai

Gruodžio 19 dieną 6f klasės mokiniai dalyvavo integruotoje anglų kalbos ir informatikos pamokoje ,,Šventiniai atvirukai ir sveikinimai”. Jos metu su anglų kalbos mokytoja Galina Borsak šeštokai kalbėjo apie Kūčių ir Kalėdų tradicijas bei papročius Didžiojoje Britanijoje. Mokiniai palygino pasiruošimą šventėms bei jų šventimą mūsų šalyje ir Anglijoje. Tuo tarpu informatikos mokytoja Jolanta Griškevičė pademonstravo, kaip sukurti kalėdinį atviruką, naudojant programą MS Word. Ši užduotis pareikalavo ir anglų kalbos, ir informacinių technologijų žinių. Mokiniai klaviatūra rinko anglų kalba kurtus tekstus, puošė kalėdiniu paveikslėliu, kurį patys ir redagavo. Visi šeštokai sukūrė originalius sveikinimus, kurie bus išsiųsti draugams, giminaičiams.

4d klasės mokiniai dalyvavo projekte ,,100 sveikinimų mokytojams”. Integruotoje lenkų kalbos (mokyt. R.Piotrovska) ir anglų kalbos (mokyt. G.Borsak ir M. Sutugina-Zverugo) pamokoje vaikai klausėsi įdomių pasakojimų apie Kalėdų tradicijas Didžiojoje Britanijoje ir Lietuvoje. Vaikai noriai pasakojo apie pasiruošimą šventėms jų šeimose. Dirbdami grupėmis ketvirtokai atliko užduotį, skirtą išgirstai informacijai įtvirtinti.

Kitoje anglų kalbos pamokoje ketvirtokai mokėsi sukurti ir taisyklingai užrašyti kalėdinius sveikinimus anglų kalba. Koridoriuje buvo iškabinti jų sukurti sveikinimai mokytojams. Akį traukė netradicinė atvirukų forma. Smalsu būtų sužinoti, kas slepiasi popieriniame šiaudelyje!