Šventinės parodos

Prasidėjus Advento laikotarpiui  mūsų progimnazijos mokiniai pradėjo ruoštis Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų sutikimui. Jų galvose ėmė suktis mintys apie dovanas, Kalėdų Senelį bei artėjančius renginius. Mokyklos koridoriai buvo papuošti įvairiomis dekoracijomis. Gruodžio 15 – 23 dienomis mokytojų kambaryje vyko 5 – 8 klasių mokinių kūrybinių darbų paroda.

Gruodžio 16 dieną mūsų progimnazijos mokiniai dalyvavo Vilniaus miesto  mokyklų 5 -10 klasių mokinių kūrybinių darbų parodoje "Kalėdinė dovana", kuri vyko J. I. Kraševskio gimnazijoje. Į šią parodą darbus pristatė 11 miesto mokyklų. Renginio dalyviai gėrėjosi originaliais darbais, dalyvavo šventiniame vaidinime bei buvo apdovanoti diplomais, saldumynais ir dovanėlėmis, kurias pagamino J.I.Kraševskio gimnazijos  7 ir 9  klasių  mokiniai.