Šokėjai keliauja…

Birželio 5 dieną šokių grupės "Grūdelis" šokėjai ir įvairių konkursų laureatai nuvyko į Lenkiją. Mokiniai apsistojo mažame Jadovnikų miestelyje netoli Krokuvos. Kelionės metu vaikai  apsilankė  Ščepanove – vyskupo šv. Stanislavo gimtinėje. Kitą dieną visi nuvyko į Krokuvą. Šiame alsuojančiame istorija mieste keliautojai apžiūrėjo šv. Jono Pauliaus II šventovę, katedrą, Žygimanto bokštą, didžiausią Lenkijoje Žygimanto varpą, Švč. Mergelės Marijos ėmimo į dangų bažnyčią. Išklausę  kas valandą pasigirstančio trimitavimo –  Marijos himno, ekskursijos dalyviai susitiko su Marijos  bokšto trimitininku. Vavelio pilyje mokiniai dalyvavo edukacinėje pamokėlėje "Vavelis – karalių rezidencija".
      Druskos kasyklose Bochnėje vaikai žavėjosi požeminiu miestu, vėliau įsigijo atminimo dovanėlių bei lauktuvių artimiesiems.
     Keliautojai ne tik pramogavo, bet ir dalyvavo šokių festivalyje Jadovnikuose. Sukdamiesi tautinių šokių rateliuose jaunieji artistai spinduliavo gera nuotaika ir energija, už ką  buvo apdovanoti  garsiais plojimais bei atminimo dovanėlėmis.
     Turiningai praleidę laiką ir  pasiilgę artimųjų, mokiniai grįžo namo.