Respublikinis projektas ,,Let’s create a story“

Neretai manoma, kad naujųjų technologijų ir išradimų amžiuje jaunimas neturi laiko ir noro skaityti knygas. Šiais metais aštuntų klasių mokiniai kartu su anglų kalbos mokytoja Nadežda Rusecka įrodė, kad jaunimas labai vertina knygas. Darius B., Dominik Č., Kamila P., Agnieška S. iš 8b bei Edvin M. ir Ričard R. iš 8c dalyvavo jau penktą kartą vykstančiame respublikiniame projekte „Let’s create a story“ („Sukurkime istoriją“). Šio projekto tikslas – ugdyti mokinių domėjimąsi anglų kalba, įkvėpti ir skatinti jaunus žmones aktyviai, kūrybiškai ir originaliai reikšti savo mintis, bendrauti ir bendradarbiauti. Projekto dalyviai –  8-12 klasių mokinių komandos, kurių šiemet buvo net 40! Projekto metu dalyviai, suskirstyti į dešimt komandų, kūrė ir iliustravo dešimt istorijų, kurios buvo sudėtos į elektroninę knygą. Įdomu tai, kad kiekviena komanda sukūrė skirtingą istorijos dalį – pratęsė ankstesnės komandos pasakojimą.
Kviečiame pavartyti mokinių sukurtą knygą ir jos puslapiuose atrasti kažką sau, nes kaip sakė V. Hugo „Kartais skaitytojai atsitraukia nuo knygos neatpažįstamai pasikeitę. Ir išdidžiausi protai ir subtiliausi, ir švelniausi, ir paprasčiausi, ir patys didieji leidžiasi knygos apžavami.”

Vyresn. anglų kalbos mokytoja
Nadežda Rusecka