Przedstawienie „Brzydkie kaczątko” w wykonaniu klasy 2d

Aktualia Wychowanie nietradycyjne

Tuż przed zakończeniem roku szkolnego, uczniowie klasy 2d przygotowali przedstawienie teatralne pt. "Brzydkie kaczątko". Swoje umiejętności aktorskie uczniowie zaprezentowali swoim rodzicom. Piękna opowieść o losie brzydkiego kaczątka, wyśmiewanego przez innych, bardzo się wszystkim spodobała. Mali aktorzy chcieli pokazać, że nie należy nigdy śmiać się z nieco innych od nas. Uczniowie  wspaniale zagrali swoje role. Każdy włożył dużo pracy w przygotowanie przedstawienia. Dzieci prezentowały nie tylko zdolności aktorskie, ale także śpiewały, tańczyły i deklamowały wiersze. Podziękowania należą się również pani od muzyki, pani od tańców oraz rodzicom, którzy chętnie i aktywnie włączają się  w nasze działania.

Wychowawczyni 2d klasy, Katarzyna Jacewiczienie