Projektas „Mano keturkojis draugas“

Naujienos Netradicinis ugdymas

"Mano keturkojis draugas" – būtent tokiu šūkiu prasidėjo 2d ir 3a klasių vykdomas projektas, kurio tikslas buvo padėti vaikams įsisąmoninti, kad žmogus yra atsakingas už augintinį, kurį priglaudė.

Mokiniai kartu su klasės auklėtojomis surengė gražią parodą, kurią sudarė piešiniai, augintinių nuotraukos, jų aprašymai, anekdotai bei įdomūs faktai apie žvėris. Antrokai deklamavo eilėraščius bei minė mįsles apie naminius gyvūnus. Tuo tarpu trečiokai, remdamiesi savo patirtimi ir atneštomis nuotraukomis, papasakojo daug įdomių faktų apie savo augintinius.
 Antradienį, lapkričio 3 dieną, į progimnaziją atvyko netikėti svečiai – kinologai Artūras ir Romena kartu su apmokytais vokiečių bei australų aviganiais. Jie supažindino vaikus su kinologo profesija, suteikė vaikams žinių apie šunis, paaiškino,  kaip tinkamai reaguoti į šuns elgesį. Mokiniai buvo sužavėti šunų gebėjimais, jie ne tik daug klausinėjo, bet taip pat įrodė turintys nemažai žinių, susijusių su gyvūnų globa. Tam, kad mokiniai niekada neužmirštų, jog yra atsakingi už keturkojo draugo likimą, kiekvienas projekto dalyvis gavo ženklelį "Gyvūnų draugas".