Projektas „Eilės, virtusios dainomis“

Naujienos Netradicinis ugdymas Projektai

Šie metai Lietuvos valstybei yra ypatingi, švenčiame 100 metų atkurtos Lietuvos jubiliejų, neseniai paminėjome Kovo 11-ąją – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną, todėl vyksta daug renginių, įvairių projektų. Vienas iš jų apie mūsų kelią į Nepriklausomybę – „Šimtmečio eilės, virtusios dainomis“.

5c, 5f, 6b, 6c, 7b klasių mokiniai rinko savanorių, partizanų, Atgimimo arba „Dainuojančios revoliucijos“ dainas ir dalyvavo dailyraščio konkurse. Geriausių darbų autoriai gavo garbės raštus, atminimo dovanėles. Tai 5c klasės mokinė KajaValeikaitė, 5f klasės mokinė Marta Petrušina, 6b klasės mokinė Kamilė Lovmecka ir Karolina Matulevič iš 6c.

Daina lydėjo žmogų ir džiaugsme, ir varge,sunkiu istorijos laikotarpiu daina tapo stipresnė už ginklą, nes dainuodami jaučiamės vieningi ir stiprūs, galintys kovoti už Tėvynės laisvę ir nugalėti.

Lietuvių kalbos mokytoja Neringa Januševičienė