Projektas „Bendrojo lavinimo mokyklų bibliotekų modernizavimas“

MTP plius Naujienos Projektai

Jono Pauliaus II pagrindinės mokyklos biblioteka 2008 m.rugsėjį pateikė paraišką dalyvauti Švietimo ir mokslo ministerijos patvirtinto „Mokyklų tobulinimo programos plius“ projekto „Bendrojo lavinimo mokyklų bibliotekų modernizavimas“ atrankoje. Mūsų mokykla pateko į atrinktų mokyklų sąrašą.

kuriame-lietuvos-ateitiProjekto „Bendrojo lavinimo mokyklų bibliotekų modernizavimas“ tikslas – modernizuoti mokyklų bibliotekas siekiant pagerinti mokyklos bendruomenei teikiamų paslaugų kokybę bei laiduoti geresnes mokymo ir mokymosi sąlygas.

Tikslui pasiekti keliamas uždavinys – aprūpinti bendrojo lavinimo mokyklų bibliotekas modernia įranga ir baldais.

Projekto vykdymas numatytas dviem etapais.  Pirmajame etape skiriama po vieną bazinį kompiuterinės įrangos ir baldų komplektą..

Bibliotekoje jau yra: skaitytojo kėdė (8 vnt.), stacionarusis kompiuteris „HP Compaq 6000 Pro CMT“ (5 vnt.), daugiafunkcinis kopijavimo aparatas „Konica Minolta Bizhub 163″ su priedais (1 vnt.), projektorius „Casio XJ-S33“ ir dokumentų kamera „AverVision CP300“ (1 vnt.),  nešiojamasis kompiuteris „HP 6730b“ (1 vnt.),  nešiojamasis ekranas (1 vnt.),  dokumentų įrišimo įrenginys „UNIBIND Book creator“ (1 vnt.),  vienpusė knygų spinta (10 vnt.),  stovas žurnalams (1 vnt.), spinta su įstiklintomis durimis (1 vnt.),  informacinė lenta (2 vnt.), knygų ekspozicinė spinta, kompiuterininko kėdė (4 vnt.), skaitytojo stalas (4 vnt.), bibliotekininko stalas (1 vnt.), bibliotekininko kėdė (1 vnt.), kompiuterinis stalas (4 vnt.).smm