Poezijos pavasaris

Kasmet gegužės mėnuo atskuba pasipuošęs ne tik kvapniais žiedais, bet ir  tradiciniu „Poezijos pavasariu“, kuris kviečia  skaityti savo eilėraščius ir mokinius.

Gegužės 15 dieną rašytojų klube Vilniuje vyko  moksleivių, susirinkusių iš visos Lietuvos, poezijos skaitymai „Augame kartu su eilėraščiu“. Šiame puikiame renginyje dalyvavo ir mūsų, Jono Pauliaus II progimnazijos, 8 b klasės mokinė Kamilė Jakubėnaitė, kuri skaitė savo kūrybos eilėraščius.

Popietę vedę rašytojai Lina Buividavičiūtė ir Ričardas Šileika negailėjo gerų žodžių jauniesiems kūrėjams, o komisija išrinko vieną laureatą, kuris skaitys savo poeziją baigiamajame tarptautinio poezijos pavasario renginyje gegužės 26 dieną. Visi moksleiviai  ir jų mokytojai buvo gausiai apdovanoti renginio rėmėjų dovanomis – knygomis.

Lietuvių kalbos mokytoja Neringa Januševičienė