Zwycięstwo w konkursie „Biochomik”

18 lutego br. uczniowie klas ósmych wzięli udział w konkursie „Biochomik”, który odbył się w Gimnazjum im. Jana Pawła II w Wilnie. Uczestniczyli w nim uczniowie klas ósmych i dziesiątych z polskim językiem nauczania. Mieli oni okazję sprawdzenia swojego poziomu wiedzy i umiejętności z chemii, fizyki i biologii. Uczestnicy konkursu zmagali się z testem pisemnym oraz musieli wykonać zadanie praktyczne.
Komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców i laureatów. Gratulacje należą się Krzysztofowi Rafałowi Uleckiemu, uczniowi klasy 8c naszego progimnazjum, który zdobył pierwsze miejsce.  Edwin Macewicz i Jakub Wojniłło zajęli drugie miejsce. Karolina Romankiewicz i Daniel Dombrowski zostali laureatami konkursu.
Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy za udział i upominki.

Nauczycielka chemii Agata Augustynowicz