Tapk Kalėdų Seneliu

Jono Pauliaus II vardu pavadintų pagrindinių mokyklų, esančių Lenkijos Sobienie-Jeziory valsčiuje, bendruomenė dalyvavo gerumo akcijoje „Tapk Kalėdų Seneliu“. Jos tikslas – paremti vaikus iš lenkiškų mokyklų Lietuvoje. Į mūsų progimnaziją atkeliavo dėžės su maisto produktais, valymui skirtomis priemonėmis bei buitine chemija. Šios kalėdinės dovanos buvo išdalintos stokojančioms mokinių šeimoms, o taip pat Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazijos darbuotojams. Dovanos sukėlė nemažai džiaugsmo ir šypsenų veiduose. Visi paaukoti daiktai liudija apie žmonių gerumą, tarpusavio supratimą, solidarumą. Dalyvavimas akcijoje tapo puikia empatijos, atvirumo bei jautrumo kitam žmogui pamoka.

Dėkojame akcijos organizatoriams ir dalyviams, o ypač mokyklos direktorei Euzebijai Milczarek už iniciatyvą!

Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazijos bendruomenė