Pasakų dirbtuvėlė

Šiais mokslo metais 3-4 klasių mokiniai, lankydami lietuvių kalbos būrelį "Pasakų dirbtuvėlė" ir skaitydami lietuviškas pasakas bei vaidindami jas su pirštininėmis lėlėmis, gilino valstybinės kalbos žinias. Užsiėmimų metu pasakų namelyje atgydavo žinomų kūrinių personažai: Raudonkepuraitė, vilkas, lapė, liūtas, pelė ir kt. Vaikai su malonumu įsijausdavo į vaidmenis, mokėsi taisyklingai tarti, improvizuodavo, kurdavo savo pasakas, plėtė žinias apie scenos meną ir techniką.

Norėdami pasidalinti savo patirtimi, balandžio 12 dieną būrelio dalyviai su teatralizuota programa apsilankė 2a, 3c ir 4a klasėse. Mokiniai suvaidino penkias pasakas: "Liūtas ir pelė", "Voverė ir vilkas", "Du draugai", "Raudonkepuraitė" ir "Dangus griūva". Spalvingos lėlės iš karto patraukė žiūrovų dėmesį, o kūrybingai vaidinamos pasakos suteikė visiems daug teigiamų emocijų.

Akimirkos atsispindi nuotraukose.

Būrelio vadovė E.Stankevičienė