Konferencja zdalna

Aktualności

Mūsų progimnazijos mokiniai leidosi į intelektualinį nuotykį. Jie dalyvavo viename iš projekto „Susitikimai su Lietuvos kultūra. Kompetetingas mokytojas – meistras ir auklėtojas“ etapų – nuotolinėje konferencijoje, kurią organizavo Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademija ir Krokuvos Edukacinės komisijos pedagoginis universitetas. Viena iš posėdžio metu iškeltų temų „Literatūros konkursai ir IKT priemonės lenkų kalbos studijose. Nuo idėjos iki jos įgyvendinimo“, buvo glaudžiai susijusi su konkursu, skirtu rašytojo Stanislovo Lemo 100-ioms gimimo metinėms paminėti, vykusiu tarp lenkiškų mokyklų mokinių. Konkurso koordinatorė mokytoja Božena Ustjanovska pristatė tikslus ir uždavinius, su kuriais dalyviams teko susidurti. Profesoriai ir studentai negailėjo pagyrų mokiniams, tapusiems šio konkurso laureatais – Kšyštofui Ruseckiui (5b klasė), Lukrecijai Stankevič (6b klasė) ir Katrinai Astaščenko (7e klasė). Kokybiškas pranešimo turinys, temos išmanymas, greiti ir tikslūs atsakymai į klausimus sužavėjo svečius iš Krokuvos.  Jie įvertino mokinių įgūdžius, bendradarbiavimą ir informacinių technologijų žinias, kuriomis sėkmingai buvo remtasi, įgyvendinant konkurso turinį. Verta atkreipti dėmesį, jog konferencijos metu dr. Romuald Narunec, mūsų progimnazijos polonistas, skaitė pranešimą tema: „Vilnius Adomo Mickevičiaus ir Julijaus Slovackio gyvenime bei kūryboje“.