Nauczyciele

Eil. nr.PavardėVardasDalykasKabinetas
1AntonenkoBeataHistoria222, 229
2AugustinovičAgataChemija, fizika247
3AutuchAlinaPradinis ugdymas206
4BalionienėKarinaUžsienio anglų kalba242
BielskaAlinaTikybaTvarkaraštyje nurodyti kabinetai
6BlaževičJolantaLietuvių kalba225(b)
BorsakVitalijInformacinės technologijos, technologijos130, P6
8BražinskienėČeslavaLietuvių kalba220a
9BuičikAnaMokytojo padėjėja 233
10ČerniavskaTeresaPradinis ugdymas218
11ChmurecBoženaPradinis ugdymas213
12ChvatovaTatjanaUžsienio anglų kalba205
13DenkovskaRenataLietuvių kalba211
14FilipovičiusViktorasNeformaliojo ugdymo pedagogasSporto salė
15GerulaitienėErikaLietuvių kalba230
16 GicevičSvetlanaMokytojas dirbantis pagal priešmokyklinio ugdymo programą 114
17GinevičIrenaMokytojo padėjėja 
18 GintovtIrenaMokytojas dirbantis pagal priešmokyklinio ugdymo programą 116
19GribNėjoliaPradinis ugdymas219
20GriškevičėJolanta IT mokytoja 249
21GriškevičienėAna Biologija 229
22GrodzKristina Pradinis ugdymas, spec. pedagogas 233, 201
23 GžybovskaLilijaMokytojas dirbantis pagal priešmokyklinio ugdymo programą 114
24JacevičienėKatažinaPradinis ugdymas106
25JakštienėIlonaLietuvių kalba240
26JanavičienėJustinaMokytojo padėjėja 
27JankovskaKatažinaTechnologijosP8, P7, P6
28JudickaAlinaMuzika105
29JuodisAlicija teresaGamta, geografija232
30JurevičBogoslavaHistoria222, 229
31KitkovskaKarolinaFizinis ugdymasSporto salė
32KordeckaKatažinaGamta, geografija232, 237, 234
33KrušinskaitėJurgita dailė234
34KuftinaTeresaPradinis ugdymas107
35KurdekoLeokadijaMatematika125
36LatvisMaženaMokytojas dirbantis pagal priešmokyklinio ugdymo programą 115
37MackevičienėIrenaMokytojo padėjėja 
38Macutkevič-AleinikovaAnželikaMatematika120
39MalinovskajaČeslavaMokytojo padėjėja 214
40MarcinkevičJelenaPradinis ugdymas217
41MasiulienėBeataPradinis ugdymas110
42MatijevskaBarbaraMokytojo padėjėja233 
43MažeikienėLoretaLietuvių kalba247
44MikonisIrinaTechnologijosP8
45MoisevičTeresaPradinis ugdymas207
46MorozovaAnaRusų kalba124
47NarkevičAlinaPradinis ugdymas203
48NarunecSabinaLenkų kalba226
49NarunecRomualdLenkų kalba226
50NastajienėAudronėLietuvių kalbaTvarkaraštyje nurodyti kabinetai
51NoskienėLianaLietuvių kalba236
52PometkoIrenaMokytojas dirbantis pagal priešmokyklinio ugdymo programą 116
53PrapraitėViktorijaAnglų kalbaTvarkaraštyje nurodyti kabinetai
54RimašienėOksanaLietuvių kalba Tvarkaraštyje nurodyti kabinetai
55RindeikaVitalijusFizinis ugdymasSporto salė
56RogėlevičAlicijaMuzikaP7
57RomanovskaIvonaPradinis ugdymas214
58RomanovskaIvonaPradinis ugdymas214
59RuseckaNadeždaUžsienio anglų kalba243
60RuseckaBrigitaMokytojas dirbantis pagal priešmokyklinio ugdymo programą 115
61RynkėvičZbignevMatematika128
62SeliavaJoannaMokytojo padėjėja 
63SkerberdienėEvelinaLietuvių kalba248
64 SosnovskajaVeraMokytojos padėjėjas dirbantis pagal priešmokyklinio ugdymo programą 114
65StankevičAnaPradinis ugdymas208
66StankevičJadvygaPradinis ugdymas112
67StankevičStanislavLenkų gimtoji kalba129
68StankevičBarbaraMokytojo padėjėja 
69 StankevičAnželikaMokytojas padėjėjas dirbantis pagal priešmokyklinio ugdymo programą 115
70StankevičienėElžbetaLietuvių kalba228
71StaševskaJolantaPradinis ugdymas216
72SteiblienėJelenaLietuvių kalba235
73ŠulskaLilijaPradinis ugdymas220b
74 Sutugina-ZverugoMarinaUžsienio anglų kalba231
75TačickajaIrenaUžsienio anglų kalba244
76TamošiūnienėReginaMatematika 121
77TomaševičLilijaLenkų gimtoji kalba123
78TruchanovičAleksandraGamta, geografija, žmogaus sauga237
79 UrbanovičMonika beataLenkų gimtoji kalba131
80UstjanovskaBoženaLenkų gimtoji kalba122
81VaitiekėnienėGabrielėLietuvių kalba202
82VaitkūnienėAnaLietuvių kalba221
83VasilevskaMalgožataUžsienio anglų kalba223
84VenckevičIrenaPradinis ugdymas111
85VilkanecienėGražinaLietuvių kalbaTvarkaraštyje nurodyti kabinetai
86 VinciūnienėJulijaTikybaTvarkaraštyje nurodyti kabinetai
87 ZaciškoFrancTechnologijosP6