Nauczyciele

Eil. nr.

Pavardė, vardas Dalykas

Kabinetas

1.            Antonenko Beata Historia Tvarkaraštyje nurodyti kabinetai
2.            Augustinovič Agata Chemija, fizika 246
3.            Autuch Alina Pradinis ugdymas 206
4.            Balionienė Karina Užsienio anglų kalba 242
5.            Bielska Alina Tikyba Tvarkaraštyje nurodyti kabinetai
6.            Blaževič Jolanta Lietuvių kalba 225(B)
7.             Račiūnaitė Giedrė Užsienio anglų kalba Tvarkaraštyje nurodyti kabinetai
8.            Borsak Vitalij Informacinės technologijos, technologijos 130, P6
9.            Bražinskienė Česlava Lietuvių kalba 220A
10.         Chmurec Božena Pradinis ugdymas 213
11.         Chvatova Tatjana Užsienio anglų kalba 205
12.         Černiavska Teresa Pradinis ugdymas 218
13.         Denkovska Renata Lietuvių kalba 211
14.         Filipovičius Viktoras Popamokinė veikla sporto salė
15.         Gerulaitienė Erika Lietuvių kalba 230
16.         Gicevič Svetlana   

Gžybovska Liliana

Priešmokyklinis ugdymas („Promyczek”) 114
17.         Grib Nėjolia Pradinis ugdymas 219
18.         Griškevičienė Ana Biologija 229
19.         Griškevičė Jolanta Informacinės technologijos 249 
20.          Grodz Kristina Pradinis ugdymas,   

 spec. pedagogas 

233
21.         Jacevičienė Katažina   Pradinis ugdymas 106
22.         Jakštienė Ilona Lietuvių kalba 240
23.         Januševičienė Neringa Lietuvių kalba 231
24.         Jankovska Katažina Technologijos P8, P6
25.         Judicka Alina Muzika 105
26.         Juodis Alicja Teresa Gamta, geografija 232
27.         Jurevič Bogoslava Historia 222
28.         Latvis Mažena   

Rusecka Brigita

Priešmokyklinio ugdymo klasė „Jagódki 115
29.          Kitkovska Karolina Fizinis aktyvumas Sporto salė
30.         Kordecka Katažina Gamta, geografija 232, 237
31.         Krušinskaitė Jurgita  Dailė 234
32.         Kuftina Teresa  Pradinis ugdymas 107
33.         Kurdeko Leokadija Matematika 125
34.        Janulevičienė Jolita Fizinis ugdymas Sporto salė
35.         Macutkevič – Alejnikova Andželika Matematika 120
36.         Masiulienė Beata Pradinis ugdymas 110
37.         Marcinkevič Helena Pradinis ugdymas 217
38.         Mažeikienė Loreta Lietuvių kalba 247
39.         Mikonis Irina Technologijos P8
40.         Moisevič Teresa Pradinis ugdymas 207
41.         Morozova Ana Rusų kalba 124
42.         Narkevič Alina Pradinis ugdymas 203
43.         Narunec Romuald Lenkų kalba 226
44.         Narunec Sabina Direktorės pavaduotoja ugdymui,   

lenkų kalba

225(a)   

 

226

45.         Noskienė Liana Lietuvių kalba 236
46.         Pometko Irena   

Irena Gintovt

Priešmokyklinis ugdymas („Mądrale”) 116
47.         Rynkėvič Zbignev Matematika 128
48.         Rogėlevič Alicija Muzika P7
49.         Romanovska Ivona Pradinis ugdymas 214
50.         Rusecka Nadežda Užsienio anglų kalba 243
51.         Rindeika Vitalijus Fizinis aktyvumas Sporto salė
52.         Nastajienė Audronė Lietuvių kalba Tvarkaraštyje nurodyti kabinetai
53.         Skeberdienė Evelina Lietuvių kalba 248
54.         Stankevič Ana Pradinis ugdymas 208
55.          Stankevič Jadvyga Pradinis ugdymas 112
56.          Stankevič Stanislav Lenkų gimtoji kalba 129
57.         Stankevičienė Elžbieta Lietuvių kalba 228
58.         Staševska Jolanta Pradinis ugdymas 216
59.          Steiblienė Jelena Lietuvių kalba 235
60.         Sutugina-Zverugo Marina Užsienio anglų kalba Tvarkaraštyje nurodyti kabinetai
61.         Rimašienė Oksana Lietuvių kalba Tvarkaraštyje nurodyti kabinetai
62.         Šulska Lilija Pradinis ugdymas 220B
63.         Tačickaja Irena Užsienio anglų kalba 244
64.         Tomaševič Lilija Lenkų gimtoji kalba 123
65.         Truchanovič Aleksandra Gamta, geografija, žmogaus sauga 237
66.         Urbanovič Monika-Beata Lenkų gimtoji kalba 131
67.         Ustjanovska Božena Lenkų gimtoji kalba 122
68.         Vaitiekėnienė Gabrielė Lietuvių kalba 202
69.         Vaitkūnienė Ana Lietuvių kalba 221
70.         Vasilevska Malgožata Užsienio anglų kalba 223
71.         Venckevič Irena Pradinis ugdymas 111
72.         Vilkanecienė Gražina Lietuvių kalba Tvarkaraštyje nurodyti kabinetai
73.         Vinciūnienė Julija Tikyba Tvarkaraštyje nurodyti kabinetai
74.         Zaciško Franc Technologijos P6