Lenkijos Nepriklausomybės metinės

Lapkričio 10 ir 11 d. minėjome Lenkijos Nepriklausomybės metines. Šventės išvakarėse susirinkusieji mokyklos aktų salėje 1-4 klasių mokiniai pareiškė pagarbą tiems, kurie kovojo už Lenkijos Nepriklausomybę. Dainos, persipynusios su eilėmis, priminė mums apie šį istorinį įvykį, kuris svarbus kiekvienam lenkui. Maloniai dėkojame 4B klasės mokiniams ir jų mokytojoms: Alinai Judyckai, Teresai Kuftinai ir Česlavai Bražinskienei.

2010 m. lapkričio 11 d. mokyklos salėje vyko Lenkijos Nepriklausomybės dienos minėjimas. Programą „Kelias į laisvę“ pristatė 6A klasės ir 1B klasės mokiniai. Minėjimą organizavo istorijos mokytoja Boguslava Jurevič ir muzikos mokytoja Regina Ledichova. Mokiniai susipažino su Lenkijos istoriniais įvykiais.