Kalėdinė pasaka

Gruodžio 7 dieną jau tradiciškai į mūsų progimnaziją  atvyko vaikai iš kaimyninių darželių, su kuriais glaudžiai bendradarbiaujame. Svečius pasitiko ketvirtokai, kurie pakvietė darželinukus į savo klases. Ten  vyko integraciniai žaidimai, buvo dainuojamos dainos ir įmenamos mįslės apie žiemą ir artėjančias šventes.

Svečiai apžiūrėjo įspūdingas šventinių piešinių parodas ir  dekoracijas. Daug džiaugsmo suteikė apsilankymas  priešmokyklinėse grupėse ,,Smerfy“ ir ,,Krasnoludki“ bei pirmose klasėse.

Vėliau vaikai buvo pakviesti į aktų salę. Prie durų jų laukė dar viena staigmena. 4a ir 4b klasių mokiniai įteikė svečiams padarytas atminimo dovanėles. Salėje vaikus pasitiko mokytojos A. Judickos vadovaujamas choras ,,Olalajki“. Artistai tiesiog užbūrė žiūrovus ypatinga choro programa. Visus pralinksmino mokytojos T. Moisevič vadovaujamo būrelio ,,Wiercipięty“ aktoriai. Jie suvaidino pasaką ,,Coliukė“. Naujoji kūrinio interpretacija sužavėjo visus žiūrovus. Praskaidrino nuotaiką ir margi ,,lėlių“, ,,varlyčių“, ,,peliukų“ ir kitų veikėjų kostiumai.