Įdomi išvyka

Rugsėjo pabaigoje anksti ryte Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazijos teatro būrelis "Nenuoramos" ir geriausiai besimokantys ketvirtų klasių mokiniai vyko į Šiaulius. Pakeliui jie aplankė Kelmės dvaro muziejų, kur dalyvavo edukacinėje pamokėlėje apie indėnų buitį, gyvenimo papročius. Po jos visi buvo pakviesti atsigerti indėniškos arbatos ir paragauti kukurūzinių irokėzų paplotėlių. Atvykę į Šiaulius, mokiniai skubėjo į Jaunųjų gamtininkų centrą, kuriame yra įsikūręs Katinų muziejus, egzotinių gyvūnų kampelis. Maloniausia išvykos dalimi tapo apsilankymas Šiaulių "Rūtos" šokolado muziejuje. Jaunieji keliautojai ne tik stebėjo, kaip yra gaminamas šokoladas, bet ir patys dalyvavo šiame saldžiame procese – gamino šokoladinius skanumynus. Prieš grįžimą namo mokiniai turėjo galimybę pamatyti didžiausią vitražą Lietuvoje "Saulės mūšis", puošiantį Šiaulių koncertų salę.