„Christmas Carolling”

Aktualności

Žiemos šaltis ir sniegas nesutrukdė mūsų progimnazijos 6-8 klasių mokiniams susijungti į bendrą chorą ir kartu giedoti giesmes bei kitas dainas anglų kalba. Anglijoje prieššventinis giesmių giedojimas gatvėse yra labai populiarus, ir visą gruodžio mėnesį galima sutikti giesmininkus savo dainavimu skleidžiančius gerą nuotaiką. Mūsų mokiniai jau daug metų iš eilės kviečia progimnazijos bendruomenę į angliškų kalėdinių dainų koncertą. Šiemet mokyklos kieme bei koridoriuose nuskambėjo tokie kūriniai kaip „Jingle Bells”, „Drummer Boy”, „Last Christmas”, „Deck the Halls”, „Ding Dong Merrily on High”. „Christmas Carolling“ tapo puikia proga sustoti, pasiklausyti ir pajusti, kad šventės jau visai netoli.