2015 metų menų savaitė

Religii, sztuk pięknych oraz technologii Technologijų

Kovo 23-27 dienomis mūsų progimnazijoje vyko menų savaitė. Šios netradicinio ugdymo savaitės metu buvo surengtos kūrybinių darbų parodos, "Talentų festivalis".

Mokytojų kambaryje eksponuojama "Velykinė paroda" žavėjo lankytojus  mokinių darbeliais – vilnos veltinių piešiniais, siuvinėtomis staltiesėlėmis, iš medžio drožinėtais darbeliais, lankstiniais iš popieriaus, skiautinio technika siūtomis pagalvėlėmis.

"Talentų festivalyje"  dainuodami, šokdami, grodami įvairiais muzikos instrumentais 5 – 8 klasių mokiniai demonstravo  savo talentus.

Piešinių parodoje puikavosi  mokinių piešiniai atlikti įvairiomis technikomis: piešti pieštuku portretai, tapyti akvarele ar guašu, tušinuku piešti peizažai.