Pavasario spalvos

Balandžio mėnesį specialiosios klasės mokiniai dalyvavo respublikiniame atvirukų konkurse-parodoje „Pavasario spalvos“, kurį organizavo Šiaulių „Ringuvos“ mokykla. Konkursas buvo skirtas Lietuvos bendrojo bei specialiojo ugdymo įstaigų mokiniams, turintiems specialiųjų ugdymosi poreikių. Atvirukų konkurso-parodos tikslas – atkreipti mokinių dėmesį į gamtos grožį, jos kaitą, perteikti įspūdžius meninėmis raiškos priemonėmis.

Visi konkurso dalyviai gavo padėkas:

Damian Kornev 2j.kl., Justyna Oleškevič 4j. kl., Erland Jurgelevič 5j.kl., Marcin Ostrovski   7j. kl., Kšyštof Beliak 8j.kl.

Laimėjusieji meniškiausio atviruko nominaciją gavo diplomus:

Elina Diugevičiūtė 3j. kl., Selvestar Jasinskij 7j. kl.

Konkurso-parodos darbai buvo eksponuojami nuo 2021 m. balandžio 26 d. iki gegužės 2 d. Šiaulių „Ringuvos“ mokyklos patalpose. Darbų fotografijos yra patalpintos Šiaulių „Ringuvos“ mokyklos „Facebook“ paskyroje.

Nuo 2021 m. birželio 1 d. iki liepos 4 d. darbai bus eksponuojami Kurtuvėnų regioninio parko galerijoje.