Parodos

2012 metų lapkričio mėnesį VII klasių moksleiviai, vadovaujami mokytojų I. Jakštienės ir G. Vaitiekėnienės, parengė keturių kalbų (lietuvių – lenkų – rusų – anglų ) terminų žodynėlius. Septintokai konsultuodamiesi su kalbų mokytojomis vertė terminus, meniškai apipavidalino savo darbelius.
Terminų žodynėlių paroda buvo eksponuojama mokyklos bibliotekoje.
2012 metų  spalio ir lapkričio mėnesiais vyko VI klasių integracinis lietuvių kalbos ir dailės projektas „Sakmių kūrimas ir iliustracijos“. Šeštokai vadovaujami mokytojų E. Gerulaitienės, J. Steiblienės, G. Vaitiekėnienės, J. Blaževič mokėsi kurti ir kūrė sakmes. Dailės pamokų metų mokytoja J. Krušinskaitė padėjo jas iliustruoti. Vaikų kūrybos paroda „Kadaise..“ džiugino mokyklos bendruomenę visą gruodį.
Kalėdų proga visus mokytojus ir moksleivius pasveikino mokytojų I. Jakštienės ir G. Vaitiekėnienės moksleiviai. Jie sukūrė sveikinimus- eglutės žaisliukus. Paroda susilaukė itin didelio mokinių susidomėjimo ir papuošė mokyklos stendą švenčių proga.