Parodos, skirtos Lietuvos šimtmečiui

Naujienos Parodos

Pasakos formuoja vaiko supratimą, moko atpažinti gėrį ir blogį, skiepija norą būti herojumi. I. Jakštienės ir G. Vaitiekėnienės penktų klasių moksleiviai, pasitelkę išmonę ir vaizduotę, kūrė bei iliustravo pasakas. Kūrybiniai darbeliai buvo eksponuojami mokyklos parodų stende.

Su gimtadieniu, Lietuva! Skamba varpai!

Tave sveikina 5-8 klasių moksleiviai linkėdami gyvuoti ir klestėti dar ne vieną šimtmetį.

5-8 klasių moksleiviai, vadovaujami mokytojų I. Jakštienės ir G. Vaitiekėnienės, papuošė mokyklos koridorių kūrybinių darbų paroda, skirta Lietuvos Nepriklausomybės šimtmečiui „Lietuvos vardas fotografijose“.

7-8 klasių moksleiviai ta proga parengė projektą „Vieno eilėraščio knyga“. Moksleiviai iliustravo pasirinktus eilėraščius apie Lietuvą.

Iškilmingai švęsti Lietuvos Nepriklausomybės šimtmetį kviečia moksleivių padaryti varpai, puošiantys mokyklos koridorių.

Lietuvių kalbos mokytojos įvairiais būdais skatina domėjimąsi literatūra. 5-tų klasių mokiniai, vadovaujami mokytojų L. Noskienės, L. Mažeikienės bei J. Steiblienės, darė pagrindinį perskaitytos knygos veikėją. Darbai, atlikti įvairia technika, yra įdomūs, tiksliai atkuriantys veikėjo charakterį.

Ko palinkėti Tėvynei? Apie tai galvojo 6b ir 6c klasių mokiniai ir savo sukurtais linkėjimais papuošė Gedimino pilį (mokyt. N. Januševičienė, J. Steiblienė).

7b klasės darbelių paroda “Metų ratu” (mokyt. N. Januševičienė, J. Steiblienė, A. Rogėlevič) – tai integruoto muzikos ir lietuvių kalbos projektinio darbo “Tautosakos dainų lobynas” dalis.

Visi 2 klasių mokiniai, vadovaujami mokytojų A. Vaitkūnienės, G.Vilkanecienės, R.Denkovskos bei N. Zabolevičienės, kūrė darbelius, kuriuose atsispindi Lietuvos praeitis ir dabartis, istorija, gamta, mūsų valstybei nusipelnę žmonės. Parodą “Lietuva, Tėvyne mūsų” sudarė net 100 kūrinių!