Pagalba keturkojams

Naujienos Netradicinis ugdymas

Artėjant šalčiausiam metų laikui, 1b klasės mokiniai kartu su auklėtoja nuvyko į vieną Vilniaus miesto beglobių gyvūnų prieglaudą. Išvykos metu siekta atkreipti mokinių dėmesį į savanorišką pagalbos teikimą silpnesniems bei skriaudžiamiems. Visą savaitę pirmokai ir jų tėveliai rinko sausą ėdalą, dubenėlius, vaistus ir namuose jau nebereikalingas šiltas antklodes. Nuvežę surinktus daiktus į prieglaudą, mokiniai įdėmiai išklausė ten dirbančių žmonių pasakojimų ir uždavė daug klausimų.Vaikus ypač domino informacija apie beglobių kačių ir šunų skaičių prieglaudoje bei kodėl tas skaičius toks didelis. Džiaugiamės, kad tėveliai pritarė tokiai akcijai, o vaikai noriai ėmėsi iniciatyvos padėti mažiesiems keturkojams.