Nuskambėjo Rugsėjo 1-osios skambutis

Šiuos mokslo metus Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija pradėjo kaip didžiausia lenkiška mokykla Lietuvoje – ją lankys 910 mokinių. Visus rugsėjo 1-ąją mokyklos kieme susirinkusius mokinius, jų tėvus bei artimuosius, pedagogus ir svečius pasveikino direktorė Janina Vysocka. Ji pasidžiaugė, kad į pirmąsias klases atėjo 126 pirmokai, o į trečių klasių gretas po širdies persodinimo operacijos sugrįžo Daniel Čupak.

Šventėje apsilankiusi Vilniaus miesto Tarybos narė Edita Tamošiūnaitė palinkėjo visai Jono Pauliaus II progimnazijos bendruomenei santarvės, kad kiekvienas jos narys čia jaustųsi gerai.

Kunigas Vitalij, atvykęs iš Vilniaus Palaimintojo Jurgio Matulaičio bažnyčios, palaimino susirinkusiuosius, o mokinių choras “Nastolatki” linksmino visus savo atliekamomis dainomis.

Nuskambėjęs tradicinis mokyklinis skambutis paskelbė naujų mokslo metų pradžią ir pakvietė mokinius į klases susitikimui su auklėtoja bei draugais.

Daugiau pasiskaityti šia tema galite adresu: http://zw.lt/wilno-wilenszczyzna/progimnazjum-jpii-jestesmy-najliczniejsza-polska-szkola/