Netradicinė anglų kalbos pamoka

Naujienos Netradicinis ugdymas

Kovo mėnesį 8a klasės mokiniai su anglų kalbos mokytoja Nadežda Rusecka pakvietė visus aštuntokus į netradicinę pamoką, skirtą Škotijai ir jos tradicijoms. Susitikimas buvo dviejų dalių. Pirmoje dalyje organizatoriai supažindino žiūrovus su šia šalimi, jos istorija ir tradicijomis. Mokiniai parodė daug gražių pateikčių apie Škotijos kraštovaizdžius, žymias asmenybes, didžiausią dėmesį skirdami poetui Robertui Bernsui (Robert Burns). Antroje dalyje į veiklą buvo įtraukti visi aštuntokai. Susibūrė 11 komandų, kurios varžėsi tarpusavyje, spręsdami kryžiažodžius, atsakinėdami į klausimus apie Škotiją, iliustruodami nurodytą eilėraštį. Šios pamokos metu mokiniai ne tik bendravo anglų kalba, bet ir puikiai linksminosi. Jos pabaigoje buvo pasveikinta konkursą laimėjusi komanda ir sudainuota linksma škotų daina "Auld Lang Syne".