Nauczyciele

Eil. nr.

 

Pavardė, vardas

 

Dalykas

 

Kabinetas

 

1. Antonenko Beata Istorija 222, 229
2. Augustinovič Agata Chemija 246
3. Autuch Alina Pradinis ugdymas 206
4. Balionienė Karina Užsienio anglų kalba 242
5. Bielska Alina Tikyba 213, 214
6. Blaževič Jolanta Lietuvių kalba 211
7.   Matematika 234
8. Borsak Galina Užsienio anglų kalba Tvarkaraštyje nurodyti kabinetai
9. Borsak Vitalij Informacinės technologijos, technologijos 130, P6
10. Bražinskienė Česlava Lietuvių kalba 220A
11. Chmurec Božena Pradinis ugdymas 213
12. Chvatova Tatjana Užsienio anglų kalba 205
13. Černiavska Teresa Pradinis ugdymas 218
14. Denkovska Renata Lietuvių kalba 221
15. Filipovičius Viktoras Popamokinė veikla sporto salė
16. Gerulaitienė Erika Lietuvių kalba 230
17, 18. Gicevič Svetlana

Gžybovska Liliana

Priešmokyklinis ugdymas („Promyczek”) 114
19, 20. Gintovt Irena

Pometko Irena

Priešmokyklinis ugdymas („Mądrale”) 116
21. Grib Nijola Pradinis ugdymas 219
22. Griškevičienė Ana Biologija 229
23. Griškevičė Jolanta Informacinės technologijos 249 
24.  Grodz Kristina Pradinis ugdymas,

 spec. pedagogas 

233
25. Jacevičienė Katažyna   Pradinis ugdymas 106
26. Jakštienė Ilona Lietuvių kalba 240
27. Januševičienė Neringa Lietuvių kalba 231
28. Jankovska Katažina Technologijos P8, P6
29. Judicka Alina Muzika 105
30. Juodis Alicja Teresa Gamta, geografija 232
31. Jurevič Bogoslava Istorija 222
32. Kalitkevič Kristina
Priešmokyklinio ugdymo klasė „Jagódki
115
33.  Kitkovska Karolina Fizinis aktyvumas Sporto salė
34. Kordecka Katažina Gamta, geografija 232, 237
35. Krušinskaitė Jurgita  Dailė 246
36. Kuftina Teresa  Pradinis ugdymas 107
37. Kurdeko Leokadija Matematika 125
38. Levko Jurij Fizinis ugdymas Sporto salė
39. Macutkevič – Alejnikova Andželika Matematika 120
41. Marcinkevič Helena Pradinis ugdymas 217
42. Mažeikienė Loreta Lietuvių kalba 247
43. Mikonis Irina Technologijos P8
44. Moisevič Teresa Pradinis ugdymas 207
45. Morozova Ana Rusų kalba 124
46. Narkevič Alina Pradinis ugdymas 203
47. Narunec Romuald Lenkų kalba 226
48. Narunec Sabina Direktorės pavaduotoja ugdymui,

lenkų kalba

225(a)

226

49. Noskienė Liana Lietuvių kalba 236
50, 51. Pometko Irena

Gintovt Irena

Priešmokyklinis ugdymas („Mądrale”) 116
52. Masiulienė Beata Pradinis ugdymas 110
53.   Matematika 121
54. Rynkėvič Zbignev Matematika 128
55. Rogėlevič Alicija Muzika P7
56. Romanovska Ivona Pradinis ugdymas 214
57. Rusecka Brigita Priešmokyklinio ugdymo klasė „Jagódki 115
58. Rusecka Nadežda Užsienio anglų kalba 243
59. Rindeika Vitalijus
Fizinis aktyvumas
Sporto salė
60. Sadovska Evelina Lietuvių kalba Tvarkaraštyje nurodyti kabineta
61. Stankevič Ana Pradinis ugdymas 208
62.  Stankevič Jadvyga Pradinis ugdymas 112
63.  Stankevič Stanislav Lenkų gimtoji kalba 129
64. Stankevičienė Elžbieta Lietuvių kalba 228
65. Staševska Jolanta Pradinis ugdymas 216
66.  Steiblienė Jelena Lietuvių kalba 235
67. Sutugina-Zverugo Marina Užsienio anglų kalba P5
68. Šilanskienė Aušra Lietuvių kalba Tvarkaraštyje nurodyti kabinetai
69. Šulska Lilija Pradinis ugdymas 220B
70.   Fizika 234
71. Tačickaja Irena Užsienio anglų kalba 244
72. Tomaševič Lilija Lenkų gimtoji kalba 123
73. Truchanovič Aleksandra Gamta, geografija, žmogaus sauga 237
74. Urbanovič Monika-Beata Lenkų gimtoji kalba 131
75. Ustjanovska Božena Lenkų gimtoji kalba 122
76. Vaitiekėnienė Gabrielė Lietuvių kalba 202
77. Vaitkūnienė Ana Lietuvių kalba 221
78. Vasilevska Malgožata Užsienio anglų kalba 223
79. Venckevič Irena Pradinis ugdymas 111
80. Vilkanecienė Gražina Lietuvių kalba Tvarkaraštyje nurodyti kabinetai
81. Vinciūnienė Julija Tikyba Tvarkaraštyje nurodyti kabinetai
82. Zaciško Franc Technologijos P6