Mokytojai

Eil. nr.PavardėVardasDalykasKabinetas
1AntonenkoBeataIstorija222, 229
2AugustinovičAgataChemija, fizika247
3AutuchAlinaPradinis ugdymas206
4BalionienėKarinaUžsienio anglų kalba242
5BielskaAlinaTikybaTvarkaraštyje nurodyti kabinetai
6BlaževičJolantaLietuvių kalba225(b)
7BorsakVitalijInformacinės technologijos, technologijos130, P6
8BražinskienėČeslavaLietuvių kalba220a
9BuičikAnaMokytojo padėjėja 233
10ČerniavskaTeresaPradinis ugdymas218
11ChmurecBoženaPradinis ugdymas213
12ChvatovaTatjanaUžsienio anglų kalba205
13DenkovskaRenataLietuvių kalba211
14FilipovičiusViktorasNeformaliojo ugdymo pedagogasSporto salė
15GerulaitienėErikaLietuvių kalba230
16GicevičSvetlanaMokytojas dirbantis pagal priešmokyklinio ugdymo programą 114
17GinevičIrenaMokytojo padėjėja
18GintovtIrenaMokytojas dirbantis pagal priešmokyklinio ugdymo programą 116
19GribNėjoliaPradinis ugdymas219
20GriškevičėJolanta IT mokytoja 249
21GriškevičienėAna Biologija 229
22GrodzKristina Pradinis ugdymas, spec. pedagogas 233, 201
23GžybovskaLilijaMokytojas dirbantis pagal priešmokyklinio ugdymo programą 114
24JacevičienėKatažinaPradinis ugdymas106
25JakštienėIlonaLietuvių kalba240
26JanavičienėJustinaMokytojo padėjėja
27JankovskaKatažinaTechnologijosP8, P7, P6
28JudickaAlinaMuzika105
29JuodisAlicija teresaGamta, geografija232
30JurevičBogoslavaIstorija222, 229
31KitkovskaKarolinaFizinis ugdymasSporto salė
32KordeckaKatažinaGamta, geografija232, 237, 234
33KrušinskaitėJurgita dailė234
34KuftinaTeresaPradinis ugdymas107
35KunovičBarbaraFizika247
36KurdekoLeokadijaMatematika125
37LatvisMaženaMokytojas dirbantis pagal priešmokyklinio ugdymo programą 115
38MackevičienėIrenaMokytojo padėjėja
39Macutkevič-AleinikovaAnželikaMatematika120
40MalinovskajaČeslavaMokytojo padėjėja 214
41MarcinkevičJelenaPradinis ugdymas217
42MasiulienėBeataPradinis ugdymas110
43MatijevskaBarbaraMokytojo padėjėja233 
44MažeikienėLoretaLietuvių kalba247
45MikonisIrinaTechnologijosP8
46MoisevičTeresaPradinis ugdymas207
47MorozovaAnaRusų kalba124
48NarkevičAlinaPradinis ugdymas203
49NarunecSabinaLenkų kalba226
50NarunecRomualdLenkų kalba226
51NastajienėAudronėLietuvių kalbaTvarkaraštyje nurodyti kabinetai
52NoskienėLianaLietuvių kalba236
53PometkoIrenaMokytojas dirbantis pagal priešmokyklinio ugdymo programą 116
54PrapraitėViktorijaAnglų kalbaTvarkaraštyje nurodyti kabinetai
55RimašienėOksanaLietuvių kalba Tvarkaraštyje nurodyti kabinetai
56RindeikaVitalijusFizinis ugdymasSporto salė
57RogėlevičAlicijaMuzikaP7
58RomanovskaIvonaPradinis ugdymas214
59RomanovskaIvonaPradinis ugdymas214
60RuseckaNadeždaUžsienio anglų kalba243
61RuseckaBrigitaMokytojas dirbantis pagal priešmokyklinio ugdymo programą 115
62RynkėvičZbignevMatematika128
63SeliavaJoannaMokytojo padėjėja
64SkerberdienėEvelinaLietuvių kalba248
65SosnovskajaVeraMokytojos padėjėjas dirbantis pagal priešmokyklinio ugdymo programą 114
66StankevičAnaPradinis ugdymas208
67StankevičJadvygaPradinis ugdymas112
68StankevičStanislavLenkų gimtoji kalba129
69StankevičBarbaraMokytojo padėjėja
70StankevičAnželikaMokytojas padėjėjas dirbantis pagal priešmokyklinio ugdymo programą 115
71StankevičienėElžbetaLietuvių kalba228
72StaševskaJolantaPradinis ugdymas216
73SteiblienėJelenaLietuvių kalba235
74ŠulskaLilijaPradinis ugdymas220b
75Sutugina-ZverugoMarinaUžsienio anglų kalba231
76TačickajaIrenaUžsienio anglų kalba244
77TamošiūnienėReginaMatematika 121
78TomaševičLilijaLenkų gimtoji kalba123
79TruchanovičAleksandraGamta, geografija, žmogaus sauga237
80UrbanovičMonika beataLenkų gimtoji kalba131
81UstjanovskaBoženaLenkų gimtoji kalba122
82VaitiekėnienėGabrielėLietuvių kalba202
83VaitkūnienėAnaLietuvių kalba221
84VasilevskaMalgožataUžsienio anglų kalba223
85VenckevičIrenaPradinis ugdymas111
86VilkanecienėGražinaLietuvių kalbaTvarkaraštyje nurodyti kabinetai
87VinciūnienėJulijaTikybaTvarkaraštyje nurodyti kabinetai
88ZaciškoFrancTechnologijosP6