Minime Vilniaus gimtadienį

Naujienos

Sausio 25 dieną tradiciškai minime Vilniaus gimtadienį. Vilnius –  ne tik senas, garsus miestas, bet  ir Lietuvos sostinė, todėl vilniečiai šiemet sveikina miestą jau su 699 gimtadieniu. 

Šiai datai paminėti mūsų progimnazijoje vyko proginės pamokos, kuriose  mokiniai atliko įvairių veiklų ir projektų. 5d klasėje mano mokiniai galėjo pasirinkti iš pasiūlytų patinkančią užduotį ir ją atlikti. Daugelis norėjo parašyti Vilniui sveikinimą ir palinkėjimą, kiti mokiniai ieškojo apie Vilnių eilėraščių ir vieną iš jų iliustravo. 6a, 6b, 6e klasių mokiniai dalyvavo projektuose,  viktorinoje apie Vilnių, savarankiškai ruošė pateiktis,  įdomių klausimų savo draugams. Taigi mokiniai ne tik sužinojo apie Vilnių naujų, iki šiol negirdėtų faktų, bet ir įsitraukė į įvairias veiklas, kuriose galėjo atskleisti savo gebėjimus.

Lietuvių kalbos mokytoja Neringa Januševičienė