Meninio skaitymo konkursas

Gruodžio 17 dieną mūsų progimnazijoje vyko tradicinis 5-8 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas. Jame dalyvavo gausus skaitovų būrys, ypač daug meninio žodžio puoselėtojų buvo 5 ir 6 klasių mokinių. Džiugu, kad šiemet konkursą papuošė ir poetinė-meninė 8b klasės mokinių kompozicija.

Komisijai teko nelengvas darbas išrinkti nugalėtojus, o jais tapo:

I vieta – Eva Lisovska 6f klasė (mokyt. J. Blaževič);

II vieta – Dariuš Filipovič 7d klasė (mokyt. A. Šilanskienė);

III vieta – Dominika Banevič 6c klasė, Lukas Dobrovolskis 6b klasė (abu mokinius ruošė mokyt. I. Jakštienė).

Nugalėtoja konkurse tapo ir poetinė-meninė kompozicija „Kas gi aš esu be tavęs“

Skaitovės 8b klasės mokinės: Elžbieta Antonenko, Marija Bogdanovič, Kamilė Jakubėnaitė (mokyt. N. Januševičienė).

Konkursas pasibaigė, tačiau laukia antrasis – Vilniaus miesto etapas. Įtaigus, raiškus žodis tegu skambės ir džiugins skaitovų, mokytojų ir visų klausytojų širdis.

Sveikiname nugalėtojus ir mokinių mokytojas! I ir II vietos bei meninės kompozicijos laimėtojams linkime sėkmės kitame – Vilniaus miesto etape.

Konkurso organizatorės