Medicinos diagnostikos ir gydymo centre

Naujienos Netradicinis ugdymas

Balandžio 27 dieną Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazijos 5b klasės mokiniai kartu su auklėtoja Karolina Kitkovska apsilankė Medicinos diagnostikos ir gydymo centre. Penktokai norėjo pamatyti, kaip atrodo čia dirbančių medikų kasdienybė. Akių ligų gydytoja, med. dr. Dalia Krivaitienė, papasakojo apie oftalmologo profesiją. Mokiniai pro mikroskopą patyrinėjo akis, susipažino su pagrindiniais akių tyrimais. Gydytoja priminė apie tinkamą rūpinimąsi akimis – laiko, leidžiamo prie kompiuterio ekrano, planšetės ar telefono, ribojimą, ilgesnį buvimą gryname ore. Malonų įspūdį penktokams paliko atnaujintas Reabilitacijos centras, o ypač šiltas baseinas – juk vanduo daugumai vienas iš didžiausių malonumų. Kineziterapeutė Justina Mačiūtė pasidalino su vaikais žiniomis apie vandens poveikį žmogaus sveikatai, parodė, kaip teisingai atlikti mokiniams taip svarbius nugaros stiprinimo pratimus, pritūpimus, papasakojo, kur galima įgyti kineziterapeuto profesiją ir kaip tam pradėti ruoštis jau mokykloje.

Karolina Kitkovska